Koszyk 0 x

Pellet drzewny, stosowany jako paliwo do ogrzewania, zyskuje na popularności na całym świecie, w Polsce, a także w Pińczowie. Najczęściej spotykane rodzaje tego biopaliwa to pellet sosnowy i pellet dębowy, a także mieszany pellet sosnowo-dębowy. Każdy z nich ma unikalne cechy i zalety, które zadowalają wielu użytkowników.

Jesteś z Pińczowa lub okolic i szukasz składu, w którym można zamówić pellet drzewny dobrej jakości? Zobacz katalog sklepu BIO-EKO i wybierz paliwo opałowe spełniające Twoje oczekiwania.

Pellet drzewny Pińczów

Wielu mieszkańców Pińczowa i okolic już przekonało się, że stosowanie pelletu jako źródła ogrzewania domu ma sporo zalet. Przede wszystkim takie paliwo jest w pełni ekologiczne. Powstaje z odpadów drzewnych takich jak trociny, wióry czy zrębki, które są sprasowane pod wysokim ciśnieniem – bez użycia sztucznych dodatków. Dzięki temu proces produkcji pelletu jest neutralny pod względem emisji CO2. W porównaniu z tradycyjnymi paliwami kopalnymi, pellet drzewny ma znacznie mniejszy ślad węglowy, więc jego stosowanie przyczynia się do walki ze zmianami klimatycznymi.

pellet Pińczów

Ekologia to jedno – dla klienta równie ważna jest ekonomia. Pellet drzewny charakteryzuje się wysoką efektywnością energetyczną, dlatego ogrzewanie domu pelletem jest stosunkowo tanie. Jego spalanie jest czystsze, co minimalizuje emisję szkodliwych substancji do atmosfery. W rezultacie piece na pellet są bardziej przyjazne dla środowiska i dla kieszeni użytkowników.

Pellety drzewne – sklep pelletu drzewnego

Zajrzyj do sklepu internetowego BIO-EKO, w którym znajdziesz certyfikowany pellet drzewny pochodzący od znanych producentów:

Złóż zamówienie online, opłać je i wybierz wygodną formę odbioru lub dostawy. Pellet dostępny u nas najczęściej pakowany jest w worki o wadze 15 kg, dzięki czemu jego transport i składowanie jest proste i nie nastręcza trudności.

Cena pelletu w Pińczowie

Chcesz kupić dobrej jakości pellet drzewny w Pińczowie lub okolicach w atrakcyjnej cenie? Świetnie trafiłeś! Zobacz katalog produktów dostępnych w BIO-EKO i zamów tani pellet z certyfikatem. Potrzebujesz doradztwa? Skontaktuj się z nami i już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Pińczów, Działoszyce, Kije, Michałów, Złota

X