Koszyk 0 x

Mieszkasz w Radomsku lub okolicach i szukasz sprawdzonego składu pelletu? BIO-EKO to świetny wybór, w naszym sklepie zamówisz pellet drzewny znanych marek – w dobrej cenie i z dostawą pod wskazany adres.

W ofercie sklepu dostępny jest wyłącznie pellet drzewny o dobrych parametrach – na bieżąco kontrolujemy jego jakość, by produkt trafiający pod Twój dach był jak najlepszy, czyli bez zanieczyszczeń, wysokokaloryczny i o niskiej wilgotności. Sprzedawane przez nas pellety mają certyfikat A1.

Pellet drzewny Radomsko

Pellet drzewny to paliwo opałowe, które powstaje w wyniku prasowania odpadów drzewnych (trocin, zrębków, wiórów) pod wysokim ciśnieniem. Produkt końcowy ma postać granulatu, a jego wartość opałowa jest taka, jak w przypadku drewna, ale cechuje się także niską wilgotnością i niewielką ilością popiołu pozostającego po spalaniu.

Piece na pellet w Radomsku i okolicach zyskują na popularności, ponieważ pellet drzewny jest wygodny i czysty w użytkowaniu, a do tego należy do odnawialnych źródeł energii. Nie bez znaczenia jest również cena pelletu – koszt ogrzewania domu pelletem jest porównywalny z innymi paliwami, ale przy pelecie mamy także pozafinansowe korzyści (czystość, ekologia).

pellet Radomsko

W sklepie BIO-EKO oferujemy pellet drzewny: pellet dębowy, pellet sosnowy, a także mieszany pellet sosnowo-dębowy.

Pellety drzewne – sklep pelletu drzewnego

W składzie BIO-EKO znajdziesz pellet drzewny pochodzący od następujących producentów:

    Dbamy o to, by każdy z pelletów, który znajduje się w naszym katalogu, był wysokiej jakości. Oferowany przez nas pellet dystrybuowany jest najczęściej w workach o wadze 15 kg, co ułatwia jego transport, składowanie i późniejsze wykorzystywanie.

    Cena pelletu w Radomsku

    Szukasz pelletu dobrej jakości w Radomsku lub okolicach? Sprawdź ofertę sklepu BIO-EKO i wybierz tani pellet o świetnych parametrach. Złożenie zamówienia trwa tylko chwilę, a pellet możesz odebrać osobiście ze składu lub skorzystać z naszego transportu albo usług kuriera. Zrób to już teraz, by za kilka dni cieszyć się efektywnym ciepłem w swoim domu.

    Radomsko, Kamieńsk, Przedbórz, Dobryszyce, Blok Dobryszyce, Gidle, Gomunice, Kobiele Wielkie

    X