Koszyk 0 x

Jednym z głównych atutów pelletu drzewnego jest jego ekonomiczność. Dlatego w tak wielu gospodarstwach domowych w Starachowicach i okolicach do ogrzewania pomieszczeń używane są piece na pellet. To biopaliwo można kupić w atrakcyjnej cenie – również online w sklepie BIO-EKO.

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na pellet sosnowy, pellet dębowy, czy na mieszankę, wybrany opał pozwoli na efektywne wytwarzanie ciepła. Decydując się na konkretny pellet drzewny, warto zwrócić uwagę na fakt, czy jest on certyfikowany – to gwarancja jakości.

Pellet drzewny Starachowice – sosnowy i dębowy

Pellet sosnowy i pellet dębowy różnią się nie tylko materiałem bazowym, ale także właściwościami opałowymi. Pellet z drzew iglastych jest bardziej powszechny i często tańszy. Ma jasną barwę i charakteryzuje się dobrą wartością opałową. Przy spalaniu pelletu sosnowego powstaje niewielka ilość popiołu, dlatego jest tak ceniony wśród osób dbających o ogrzewanie gospodarstwa domowego.

pellet Starachowice

Pellet dębowy natomiast jest nieco droższy od tego produkowanego z drzew iglastych, ale tym samym zapewnia lepszą efektywność opałową. Tego typu pellet ma ciemniejszą barwę, a jego spalanie jest dłuższe.

Ogrzewanie domu jednorodzinnego przy użyciu pelletu drzewnego to rozwiązanie, które łączy w sobie ekologię, ekonomię i efektywność. Dzięki licznym zaletom, jak na przykład wysoka kaloryczność, łatwość przechowywania i atrakcyjna cena, pellet drzewny cieszy się dużym zainteresowaniem wśród właścicieli domów jednorodzinnych.

Pellety drzewne – skład pelletu drzewnego

Sprawdź katalog pelletów dostępnych w sklepie BIO-EKO i zamów biopaliwo online:

Magazynowanie pelletu drzewnego jest proste i wygodne – szczelne worki zapewniają ochronę przed wilgocią, co zapewnia długotrwałą jakość paliwa. Tego typu biopaliwo zajmuje mniej miejsca niż np. drewno kominkowe, dlatego z powodzeniem można jednorazowo zamówić większą ilość pelletu.

Cena pelletu w Starachowicach

Kwestia zapewnienia ciepła w domu może spędzać sen z powiek przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Posiadacze pieców na pellet są w komfortowej sytuacji – pellet drzewny jest łatwo dostępny i można go kupić w atrakcyjnej cenie. Zobacz ofertę sklepu BIO-EKO, zamów tani pellet z dostawą pod wskazany adres i śpij spokojnie!

Starachowice, Wąchock, Brody, Mirzec, Pawłów

X