Nasz sklep online oferuje wysokiej jakości pellety drzewne. Proponowane produkty odznaczają się doskonałymi parametrami, wysoką kalorycznością, niską zawartością popiołu i optymalną wilgotnością. To ekologiczne paliwo gwarantuje ekonomiczne i efektywne ogrzewanie każdego budynku. Sprawdź oferowane przez nas pellety drzewne!

Nasz pellet drzewny – wydajne źródło ogrzewania

W sezonie jesienno-zimowym potrzeba paliwa, które dostarcza dużo energii. Pod tym względem znakomitym wyborem jest pellet drzewny. Nadaje się nie tylko do ogrzania domu jednorodzinnego czy obiektów użyteczności publicznej, a więc do pieców i kotłów, ale i do opalania tradycyjnego kominka. Idealny do tego celu kaloryczny pellet drzewny można kupić w sklepie internetowym BIO-EKO.

Pellet drzewny z naszej oferty jest dopasowany do różnorodnych potrzeb klientów. Nasz skład pelletu drzewnego proponuje szeroki wybór produktów różnych marek. W asortymencie posiadamy ekonomiczne pod względem ceny pellety dla tych klientów, którzy szukają wydajnego, a jednocześnie przystępnego cenowo źródła ciepła. Dla bardziej wymagających klientów proponujemy również pellety premium.

Pellet z naszego katalogu odznacza się wysoką kalorycznością (od 16,5 do ok. 18,5 MJ/kg), dużą wydajnością, niską zawartością wilgoci (od ok. 4,5% do ok. 7,5%) oraz niską zawartością popiołu (od 0,3% do 0,6%).

Wybierz kaloryczny pellet drzewny

Oferujemy różne rodzaje pelletów, aby każdy klient mógł znaleźć produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Nasz asortyment obejmuje pellet iglasty (przykładem takiego pelletu może być pellet sosnowy) oraz pellet liściasty (ten rodzaj pelletu to na przykład pellet dębowy czy bukowo-dębowy). Nasz katalog to także pellety mieszane, takie jak pellet dębowo-sosnowy.

Dbamy o to, aby oferowane produkty nie zawierały lepiszczy słomy oraz jakichkolwiek dodatków spajających, takich jak kleje. Każdy producent pelletu drzewnego jest przez nas sprawdzany pod względem jakości towaru. Oferowany u nas produkt to przede wszystkim pellet drzewny klasy A1. Stawiamy na opał renomowany, którego wydajność i parametry spalania nie zawiodą naszych klientów.

Surowiec, który tworzy granulat oferowanych przez nas pelletów, to przede wszystkim suszone i dobrze oczyszczone trociny oraz wióry, powstające przy obróbce drewna. Ekologiczny i jakościowy charakter proponowanych produktów gwarantują certyfikaty i systemy certyfikacji EN PLUS oraz DIN PLUS, którymi są oznaczane produkty z naszej oferty.

Nasz katalog zawiera takie marki jak:

Sklep internetowy BIO-EKO dostarcza produkty renomowanych marek. To pellety wysokiej jakości od zaufanych dostawców. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami możemy zagwarantować, że każdy zakupiony w naszym sklepie produkt zapewni efektywne i wydajne ogrzewanie.

Oferta produktów: