Koszyk 0 x

Jako paliwo opałowe pellet drzewny sprawdza się doskonale. Aby jednak być w pełni zadowolonym, warto sięgać po dobrej jakości produkt. Właśnie taki pellet znajdziesz w naszej ofercie dla klientów z Kielc.

Do naszego katalogu wybraliśmy sprawdzone marki, takie jak Pellet Olczyk czy Pellet Barlinek, a także najlepsze wyroby innych producentów. Wszystkie pellety w naszej ofercie łączy jedno – to najwyższej jakości produkty w regionie.

Niezależnie od ceny pelletu, proponowane przez nas produkty odznaczają się świetnymi parametrami opałowymi – niską zawartością popiołów, niską wilgotnością i wysoką kalorycznością.

pellet Kielce

Nasz skład pelletu drzewnego zapewnia przy tym korzystne warunki dostawy. Zapraszamy do kontaktu i zakupu pelletu właśnie u nas. Wybierz solidnego dostawcę – zamów pellet drzewny w Kielcach w sklepie internetowym BIO-EKO.

Pellet drzewny Kielce

Nasza firma prowadzi sprzedaż pelletu w Kielcach i okolicach. Oferujemy różne rodzaje pelletów – pellety liściaste, pellety iglaste, pellety mieszane. W naszym asortymencie można znaleźć pellet sosnowy, pellet dębowy czy pellet sosnowo-dębowy. Nasz katalog zawiera certyfikowany pellet A1, który możemy dostarczyć na przykład w workach 15 kg. Oferujemy pellet drzewny z dostawą, jak również z możliwością samodzielnego odbioru opału. Zachęcamy do kontaktu każdego, kto chciałby zamówić dobry pellet drzewny do pieca. 

Pellety drzewne – sklep pelletu drzewnego

Katalog sklepu BIO-EKO tworzą marki:

Warto podkreślić, że Pellet Olczyk oraz Pellet Barlinek to marki wprowadzone przez uznane na rynku firmy. Obie mają swoje siedziby w województwie świętokrzyskim. Zachęcamy jednak do sprawdzenia także pozostałych marek – każdy producent pelletu drzewnego został przez nas starannie sprawdzony, aby zagwarantować naszym klientom z Kielc pellet o najlepszych parametrach opałowych.

Cena pelletu w Kielcach

Sklep online BIO-EKO to szybkie i niezawodne dostawy. To także dobry jakościowo, tani pellet. Aby się o tym przekonać, sprawdź nasze ceny pelletu. Kielce i okoliczne miejscowości są przez nas regularnie obsługiwane. Dołącz do grona zadowolonych klientów i wybierz pellet drzewny z naszego katalogu.

Kielce, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Łagów, Łopuszno, Morawica, Nowa Słupia, Pierzchnica, Piekoszów, Bieliny, Górno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Nowiny, Raków, Strawczyn, Zagnańsk

X