Koszyk 0 x

Sklep online BIO-EKO jest miejscem, w którym każdy klient ze Skarżyska-Kamiennej może zamówić wysokiej jakości materiał opałowy w postaci pelletu drzewnego. Na sprzedaż mamy takie marki jak Pellet Olczyk czy Pellet Barlinek, ale każdy produkt oferowany przez nasz skład pelletu drzewnego to paliwo o doskonałych wartościach grzewczych i świetnych parametrach. Sprawdź oferowane przez nas pellety drzewne!

Pellet drzewny jest paliwem wydajnym, ekonomicznym i ekologicznym, ale by spełniał swoją rolę, produkt musi odznaczać się wysoką kalorycznością, niską zawartością wilgoci, niską zawartością popiołów oraz brakiem zanieczyszczeń. Producent pelletu musi wdrożyć odpowiedni proces przetwarzania materiału, by zapewnić jego dobrą jakość. Potwierdzeniem tego są zaś odpowiednie certyfikaty branżowe. Właśnie dlatego nasz katalog zawiera przede wszystkim pellet A1, co gwarantuje jego wysoką efektywność energetyczną.

pellet Skarżysko-Kamienna

Pellet drzewny Skarżysko-Kamienna

Nasze paliwo opałowe można kupić w workach o pojemności 15 kg. Mogą się z nami kontaktować również osoby, które chciałyby kupić pellet drzewny w big bagach. Nasz sklep prowadzi sprzedaż materiału opałowego w Skarżysku-Kamiennej i okolicy oraz na terenie całego województwa świętokrzyskiego. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień na oferowany przez nas pellet drzewny.

W sklepie online BIO-EKO można zakupić:

  • pellet liściasty, taki jak pellet dębowy,
  • pellet iglasty, w tym pellet sosnowy,
  • pellet mieszany, między innymi pellet sosnowo-dębowy.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z oferowanymi produktami.

Pellety drzewne – sklep pelletu drzewnego

Asortyment sklepu z pelletem drzewnym BIO-EKO to przede wszystkim takie marki jak:

Na lokalnym rynku szczególnie popularny jest Pellet Barlinek oraz Pellet Olczyk, jednakże każdy producent pelletu drzewnego, którego produkt znalazł się w naszym katalogu, jest dostawcą surowca o bardzo dobrych parametrach grzewczych. To renomowane marki, które znakomicie sprawdzą się do każdego pieca na pellet w domach naszych klientów.

Cena pelletu w Skarżysku-Kamiennej

Nasz sklep online oferuje dobry i tani pellet drzewny. W BIO-EKO dbamy o to, by zapewniać naszym klientom paliwo opałowe o świetnych parametrach, które sprawdzi się w ogrzewaniu domu. Dokładamy przy tym starań, by proponowane przez nas ceny pelletu miały atrakcyjny i konkurencyjny charakter. Jeśli masz pytania lub nie wiesz, który pellet drzewny będzie najlepszy, skontaktuj się z naszymi doradcami. Każdy klient ze Skarżyska-Kamiennej może liczyć na nasze doradztwo. Zgłoś się do nas i zamów pellet drzewny z oferty BIO-EKO już dziś!

Skarżysko-Kamienna, Suchedniów, Bliżyn, Skarżysko Kościelne, Łączna, Grzybowa Góra, Majków, Czerwona Górka

X