Koszyk 0 x

Sklep internetowy BIO-EKO to solidny i godny zaufania dostawca pelletu drzewnego we Włoszczowie. Oferujemy produkty takich marek jak Pellet Olczyk czy Pellet Barlinek, a także innych sprawdzonych producentów.

Nasz katalog zawiera pellet liściasty i pellet iglasty o dobrych parametrach grzewczych, bez zanieczyszczeń oraz bez dużej ilości popiołów i o niskiej wilgotności. Stawiamy na wysokokaloryczne paliwo opałowe, które dobrze posłuży naszym klientom.

Już dziś zamów u nas pellet drzewny z certyfikatem EN Plus i DIN Plus. Nasz pellet A1 doskonale nadaje się do ogrzewania domów jednorodzinnych. Poznaj naszą ofertę!

pellet Włoszczowa

Pellet drzewny Włoszczowa

Ofertę kierujemy do klientów z Włoszczowy i okolic. Zapewniamy pellet drzewny z dostawą, ale możliwy jest też osobisty odbiór opału. Nasz katalog zawiera przede wszystkim pellet w workach o pojemności 15 kg, który dostarczamy na paletach. To głównie pellet drzewny 6mm. Posiadamy w ofercie zarówno pellet z drewna liściastego, jak i pellet iglasty oraz pellet mieszany, np. pellet sosnowo-dębowy, pellet dębowy czy pellet sosnowy. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Pellety drzewne – sklep pelletu drzewnego

Sklep online BIO-EKO prowadzi sprzedaż pelletu takich marek jak:

Pellet Olczyk to rzecz jasna produkt lokalny, którego producentem jest Tartak Olczyk ze Świdna pod Krasocinem. Z województwem świętokrzyskim związany jest także Pellet Barlinek. Marka ta należy do firmy, która ma siedzibę w Kielcach. Każdy producent pelletu drzewnego z naszego katalogu jest jednak godny uwagi. Starannie dobraliśmy marki z naszej oferty, aby nasi klienci mieli pewność, że otrzymują wysokokaloryczny, dobry pellet drzewny, który świetnie sprawdzi się jako paliwo opałowe.

Cena pelletu we Włoszczowie

Jeśli Włoszczowa jest Twoim miejscem zamieszkania lub mieszkasz w jej pobliżu i masz u siebie piec na pellet, nasz sklep online będzie dla Ciebie doskonałym miejscem na zakupy. Mamy tani pellet drzewny, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W BIO-EKO znajdziesz wyłącznie dobrej jakości produkty. Gwarantujemy atrakcyjne ceny pelletu we Włoszczowie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Włoszczowa, Krasocin, Kluczewsko, Secemin, Moskorzew, Radków, Czarnca, Konieczno, Kurzelów, Wola Wiśniowa, Cieśle, Czostków, Oleszno, Skorków

X